fbpx

Szablicka - oficjalnie

Od 2002 roku zajmuję się szkoleniami – zaczynałam od pracy w organizacjach pozarządowych, potem przez kilkanaście lat byłam trenerem, coachem i menedżerem w firmach – od wielkich zachodnich korporacji, do małego polskiego biznesu. 

Pracowałam z pracownikami wszystkich szczebli – od pracowników obsługi klienta w call center, przez trenerów wewnętrznych, aż po najwyższe kadry menedżerskie i dyrektorskie. Zarządzałam projektami szkoleniowymi i zespołem trenerów wewnętrznych. Równolegle przez wiele lat prowadziłam swoją działalność pracując jako trenerka i facylitatorka pracy dużych grup metodą Open Space Technology.  

W 2020 roku postanowiłam wykorzystać wszystkie swoje umiejętności i zainicjować projekt „Z odwagą w działanie”, w ramach którego uczę odwagi w działaniu i wspieram tych, którzy chcieliby, a boją się. 

Szablicka - po godzinach

A tak poza tym, to jestem szczęśliwą kobietą, żoną stolarza Piotrka, przyjaciółką wąskiego, ale sprawdzonego grona wspaniałych kobiet, córką Jadwigi i Ryszarda, pancią najcudowniejszej na świecie suczki Ajdy, głęboko uzależnioną podróżniczką, ciągle początkującą wspinaczką skałkową, wielbicielką kwiatów doniczkowych, feministką, wegetarianką z zapędem wegańskim, fanką próbowania nowych smaków, kobietą chaotyczną, często bałaganiarską, zapaloną czytelniczką, wieloletnią pacjentką psychoterapii, wielbicielką gór i ogólnie piękna przyrody, sezonową rolkarką, rowerzystką i biegaczką, a nawet morsem. 

Kiedy wyszłam z depresji, na nowo poczułam, że lubię robić rzeczy, doświadczać życia. 

Bliska jest mi filozofia, że trzeba żyć natychmiast, bo jest później, niż nam się wydaje.  

Można mnie obserwować na Facebooku i na Instagramie 

© 2020, Agnieszka Szablicka. All Rights Reserved.