Warning: The magic method WP_Hotjar::__wakeup() must have public visibility in /home/szablicka/domains/zodwagawdzialanie.pl/public_html/wp-content/plugins/hotjar/hotjar.php on line 50
Jak oswoić lęk przed prowadzeniem samochodu? – Z odwagą w działanie :: Agnieszka Szablicka

Jak się czujesz na myśl o samodzielnej jeździe samochodem?

 

Czy czekasz z ekscytacją na wiosenne wycieczki w ciekawe miejsca, czy raczej wkurzasz się, że znowu będziesz musiała kogoś prosić o podwiezienie?

 

Czy z każdą kolejną jazdą autem budujesz swoje poczucie sprawczości czy zazdrościsz koleżankom wolności, kiedy sama kolejny raz ograniczasz swoje plany, bo nie masz jak dojechać?

 

Cieszysz się, że sama wozisz dzieciaki do szkoły, a siebie na fitness i zakupy czy klniesz pod nosem wsiadając obładowana jak wielbłąd do komunikacji miejskiej?

 

Jeśli Twoja relacja z samochodem ma status "To skomplikowane",
to zapraszam Cię bezpłatny webinar dla osób,
które chcą znowu wziąć kierownicę w swoje ręce

Jak oswoić lęk przed prowadzeniem samochodu ?

10.05.2022 (wtorek) 19:30 - 20:30

To webinar jest dla osób, które mają prawo jazdy od jakiegoś czasu, ale od dłuższego czasu nie jeżdżą same samochodem, bo się boją:

  • że nie są wystarczająco dobrym kierowcą i spowodują wypadek 
  • że narażą dzieci na niebezpieczeństwo
  • że inni kierowcy będą je wyśmiewać lub reagować agresywnie

A jednocześnie…
Bardzo chcą zacząć znowu jeździć!

Podczas webinaru dowiesz się...

Co Cię blokuje przed jeżdżeniem samochodem?

Uświadomisz sobie, skąd się mogą brać Twoje obawy związane z jeżdżeniem samochodem (i okaże się że nie tylko Ty je masz:)

Jak oswoić lęk przed samodzielną jazdą samochodem?

Dowiesz się, co możesz już teraz zrobić, żeby oswoić swoje obawy i do wakacji zacząć samodzielnie jeździć autem (naprawdę!)

Co ma jazda samochodem do brania życia w swoje ręce?

Dowiesz się jak się łączy jeżdżenie autem z poczuciem życiowej sprawczości i w jaki sposób małe akty odwagi mogą Ci pomóc.

Z kim spotkasz się na webinarze?

Nazywam się Agnieszka Szablicka zapraszam Cię na ten webinar szczególnie drogi mojemu sercu, bo sama uwielbiam jeździć samochodem. I chociaż moje początki też nie były łatwe, teraz całkiem sprawnie jeżdżę nawet vanem.

Zawodowo jestem trenerką, coachką i mentorką. 

Pomagam osobom, które chcą odzyskać sprawczość w swoim życiu osobistym i zawodowym. Jestem twórczynią marki „Z odwagą  w działanie” i autorką książki „Podróż. Notatki z psychoterapii”, którą samodzielnie wydałam. 

Prowadzę sesje indywidualne i programy grupowe, podczas których pomagam oswoić lęk przed działaniem bez siłowania się ze sobą i wyskakiwania ze strefy komfortu, uczę odważnej komunikacji w miejscu pracy, a także wspieram w momentach, kiedy chcesz odpuścić realizację swojego celu. 

Na webinarze możesz spodziewać się dużo merytoryki podanej w luźnej formie, dużo praktyki, którą od razu przeniesiesz na swoje życie i duuuużo dystansu i poczucia humoru. 

Co mówią o pracy ze mną?

Zapisz się na webinar i odbierz Karty Pracy na webinar

.