fbpx

Z odwagą w biznesie - program dla menedżerów i menedżerek

Odwaga w biznesie to nie tylko działanie mimo lęku, nie tylko podejmowanie nowych wyzwań i inicjatyw, ale też przyglądanie się sobie i innym z wrażliwością, podejmowanie trudnych decyzji, zgoda na to, że jako ludzie mamy emocje, dbanie o to, aby Wewnętrzny Krytyk nie niszczył naszego zespołu. Ten program powstał dla menedżerów, którzy wierzą, że sami są swoim najważniejszym narzędziem pracy i że ich samoświadomość i umiejętność współpracy ze sobą samym/samą przełoży się na realne wyniki biznesowe.

Zatem, jeśli….

 • jesteś młodym stażem menedżerem/menedżerką (do 3 lat)*
 • świeżo awansowałeś/aś do roli szefa
albo
 • zarządzasz już jakiś czas i czujesz, że potrzebujesz spojrzeć na swoją rolę menedżerską z nowej perspektywy

…czytaj dalej, bo być może te wakacje przyniosą Ci fantastyczną przygodę rozwojową. 

 

*Warunek konieczny do udziału: Musisz pełnić formalną rolę menadżerską

Co możesz zyskać?

Większą świadomość

Nauczysz się patrzeć na siebie i innych w biznesie z perspektywy obserwatora. Pogłębisz świadomość swoich mocnych stron i wgląd w siebie.

Odwagę w przywództwie

Znajdziesz w sobie przestrzeń, w której bycie szefem/szefową łączy się z odwagą i wrażliwością. Dowiesz się, jak może to wpływać na Twój zespół.

Wzrost kompetencji

Każdy moduł jest napakowany ogromną ilością praktycznych technik, które możesz od razu wykorzystać ze swoim zespołem.

Mnogość perspektyw

Do programu zapraszamy menedżerów z różnych środowisk biznesowych. Dzięki temu zyskasz ogrom nowych perspektyw na swoją pracę. Na pewno też zyskasz nowych znajomych z różnych branż.

Rozwiązania dylematów

Zarówno podczas warsztatów grupowych, jak i w mentoringu indywidualnym będziesz mieć przestrzeń na to, by poruszyć Twoje dylematy i poszukać ich rozwiązania z grupą lub mentorem.

Z odwagą w biznesie - tydzień po tygodniu

Jako szef to Ty jesteś swoim najważniejszym narzędziem pracy. Im mocniej jesteś osadzony/a w sobie, im większą masz świadomość siebie, tym mocniejszą kotwicą będziesz dla swoich ludzi. Dlatego program zaczniemy od przyjrzenia się Twoim wartościom,  wartościach, zasadom i temu, jak siebie postrzegasz.

Biznes to ludzie. Dlatego w drugim tygodniu popracujesz nas swoją świadomością emocjonalną, nad tym, jak sobie radzisz z emocjami w pracy – zarówno swoimi jak i cudzymi. 

Każdy szef staje czasem w obliczu sytuacji, kiedy musi podjąć trudną decyzję, decyzję, która nie spotka się z aprobatą, a wręcz przyniesie opór zespołu. W trzecim tygodniu popracujesz nad tym jak znaleźć w sobie zgodę na to, że czasem Twoi ludzie nie będą akceptować Twoich decyzji. 

Nie popełnia błędów tylko ten, kto nic nie robi. W czwartym tygodniu przyjrzysz się swojemu stosunkowi do błędów i porażek i nauczysz się, jak sprawić, żeby stanowiły lekcję, a nie niszczyły zespołu,

W piątym tygodniu nauczysz się jak poprowadzić szereg trudnych rozmów – od wydawania poleceń, poprzez egzekwowanie zadań, wyrażanie swojej opinii, aż do udzielania informacji zwrotnej. Dla równowagi będzie też o chwaleniu 🙂 

Zrobione jest lepsze od doskonałego. W szóstym tygodniu nauczysz się,  jak to zrobić, żeby perfekcjonizm (Twój i innych) nie zniszczył kreatywności naszych ludzi. Poszukasz własnego poziomu wystarczalności i nauczysz się doceniać wysiłki. 

W siódmym tygodniu nauczysz się, jak  przeprowadzić zespół przez zmianę, jak wspierać w momencie kryzysu i co zrobić, abyście z biznesowych sztormów wychodzili maksymalnie wzmocnieni. 

 Ostatni tydzień poświęcisz refleksji nad tematem zaufania. Dowiesz się, jak zaufanie wpływa na wyniki biznesowe, jak odważyć się zaufać ludziom i jak być szefem, któremu można ufać.

Kwestie organizacyjne

Program rozwojowy „Z odwagą w biznesie” trwa 2 miesiące = 8 tygodni.

Jak pracujemy? 

 • Spotkania warsztatowe na żywo online raz w tygodniu po 2h (razem ponad 16h warsztatów) poprowadzi Agnieszka Szablicka
 • Dedykowana, zamknięta, tajna grupa na Facebooku 
 • Twoja praca własna w specjalnym dzienniku (kolejne rozdziały będziesz otrzymywać co tydzień mailem wraz z filmikiem do obejrzenia)
 • 2h indywidualnego mentoringu z Piotrem Szablickim (menedżer z 26-letnim stażem)
 • Warsztat domykający 6 tygodni po zakończeniu programu, podczas którego przyjrzymy się, jakie zmiany wdrożyłaś_eś i czego jeszcze potrzebujesz
 • Jest to pierwsza pilotażowa edycja 
 • Na tę edycję programu jest maksymalnie 9 miejsc
 • Twoja inwestycja: 700 PLN (taka cena tylko w tej edycji) 
 • Istnieje możliwość rozłożenia płatności na dwie raty po 350 PLN
 • Startujemy: 16.06.2021 o 18:00
 • Każdy/a uczestniczka otrzyma odważny kubek „Twoja porcja odwagi”
 
 
 
Nabór do 14.06.2021 lub do wyczerpania miejsc.